Září 2014

Jak me vytáhli na Saab sraz

13. září 2014 v 20:58 My life
Takze vážení a mily. Lide blbnou a lide se mění. A ja se menim tak, ze misto dni Marrianne momentalne sedím v Liberci na Saab srazu. A protoze s prvním pivem padají i prvni historky, musim se s vámi o ne nutné podelit, ačkoliv to bude článek z mobilu.

"To ja takhle chodil na brigadu. Vyklizel sem vilu na Orechovce, jeste s kamarádem. Prvni den tam přídem, a představil se nam šéf. Ahoj kluci, ja sem Kondor! Představil Se nam umolousany bezdomovec, v jedné ruce sitovku, a v druhé vlkodava. No vážení! Smrděl, a vypadal přesně jak ten vlkodav! Jenom prvni den sme si poklidně trhali plevel u nejakejch tenisovejch kurtu. Druhej den uz to fungovalo stylem 'kluci, dem do hospody'. Stíhás snidani? Nestihas? Nezájem! Des s Kondorem na snidani! Snídaně s Kondorem znamenalo velky pivo, a vodku. Velkou samozrejme. Kopnes tam pivo, kopnes tam vodku a najedno 'jeeeeb'! Přiletí ti zahlavec od Kondora. Proc? Protoze mu uhoreli nejaký kamaradi bezdomovci, takze si za ne zbytek ty vodky musel do toho piva dokapat. Kamo! My nez sme se to naučili, my sme dostali tolikrát! Snad do středy nam to trvalo! Každopádně Kondor nikdy nemel prachy. 'Kluci, ja nemam, sorry.' Kondor bouchnul do stolu a odešel. My sme si, ne kecam ti, chodili každej den půjčovat do kanceláře zalohy, aby sme mohli platit za Kondora. Pak na me máma: 'co si koupis z vejplaty?' "
"Nic, vole, živil si Komdora!!!" vyhejkal Lukas mezi záchvaty smíchu nas všech. Rezali sme se tak, ze sme si malém vylili pivo a hubu si roztrhli.

Pokud se tady během noci atmosféra nijak extra nezmění, příští týden na srazu v Jedovnici me rovnou očekávejte taky. Dnu Marrianne ani týdnu módy momentálně nelituju ani za mak!!!!