Růžové zlo s průměrem na milimetry

20. prosince 2012 v 22:58 |  My life
Takže. Už napotřetí mám propíchlou uzdičku v tlamě. Piercing s názvem smiley. Vypadá pěkně a je originální. Jeho jediná nevýhoda je ovšem velikost kuliček, která by se dala šacovat na miniaturní. A to bez nadsázky. Takže když jedna vypadne, a to dělají s oblibou, je to fakt prdel.
Naposledy se levá koule pokusila o útěk dnes okolo osmé večer. Naneštěstí sem v tu chvíli zrovna seděla v hospodě s pěti spolužáky, mužem a dvěma prvandama. Nejdřív se mi smáli. To ještě šlo. Pak mi začli kolektivně pomáhat. To už bylo horší.
První se toho ujala Káťa. Jeden jí ochotně svítil, další dva ještě ochotnějc kybicovali. Dvakrát už tam málem byla, když ale dopadla opět na zem, ujal se tý svině malý Ondráš. Ten jí ovšem ani nezvlád chytit do prstů bez upuštění. Vzdala sem to, vydala se na záchod, prvačky za mnou. Ucpali sme umyvadlo a já počala šroubovat. Sem přírodní nervák, možná i minutu mi to nadšení vydrželo. Pak kulička letěla na zem a já ze záchoda. Jo, a za mnou holky s kuličkou v prstech. Málem se popraly, která se mi bude hrabat v zubech jako první, díru mi natrhly a do teď je opuchlá... Veselé vánoce...
PS: Kuličku mi tam stejně nedostaly...
PPS: Muž se mi šíleně vožral a celou dobu mi řikal, ať se netrápim pro jednu kouli, že on má ještě dvě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama