Červen 2012

Závody, které časem dodám

28. června 2012 v 22:18
20. 5. Mělník
26. 5. Dražka
17. 6. Mistrovství středočeské oblasti Heroutice

Nespravedlnost

23. června 2012 v 13:24 My mind
Přemýšlím, že život by někdy potřeboval facku z každé strany, aby se probral. Vůbec nerozumím tomu, jak je možné, že někdo se se zlatou žlicí v prdeli už narodí a někdo si jí musí sakra těžce vybojovávat. Jak je sakra možný, že když se nejmenovaná blondýna rozhodne, že chce zpívat, tak už se nikdo nešťourá v tom, jestli to umí? Musí mít na tahle privilegia člověk nějaký určitý počet haters, určitou délku nehtů, délku nehtů nebo omezenou mozkovou kapacitu? Asi ano, protože jinak si neumím představit, že by zvládla trávit večer s inteligenty z Hotelu Paradise....


Liar

11. června 2012 v 21:43 My life

When he first say "I love you but i can't be with you." I know he will say it. I can't speak. I wiped first tear and i'm kissed him. He looked so sad. And i wanted trust him. We stayed in hug for a long time. And he went away. I hope i didn't see him anytime. I cried and cried because (of course) I still loved him. One day I said "stop". I couldn't know him it hurt me. It was ok I was happy and I live full life. He made rubbish in my had. I don't afforded it to him. But it wasn't our last date although I wanted it. We met each other relatively quickly. I was in it again. I cried for him for so many nights. I sat near the PC and I recited my little prayer. "Please… Please, write me!" He didn't write. Never. One two weeks I was really crushed. I was so so so funny. And I was SO stupid. Today I know it. I smile myself. Never never. I will not have a boy who will say "love you but…". I want have a boy who will say "I love you and I want be with you. Darling". I'm founding my princ on a white horse or someone normal. I'm health. It's best feel what I ever had.
-ne, neptejte se, proč je to anglicky a né perfektně gramaticky. Byl to spontánní nápad jedné znovušťastné barbíny ;)

Jezdkyně nemají orgasmus aneb největší mýty o jízdě na hemele

4. června 2012 v 17:18 Tips

Jakožto člověk, který tráví pomalu každý víkend na závodech a volné chvíle v rajtkách jsem si toho už prožila víc než dost. Narážky, urážky, vtipy. A to od lidí, kteří vůbec netuší, jaký jezdecký sport je a co je k němu všechno potřeba. O jezdectví koluje spousta mýtů, pokusím se zaměřit alespoň na ty zásadní.