Water marble nails

26. dubna 2012 v 18:06 |  Tips
Zajímavý nail design, který si vytvoříš velmi lehce pomocí teplé vody a laků na nehty je nejen originální, ale také velmi jednoduchý.


Připrav si bílý lak jako podklad (bez bílé vrstvy tolik nevynikne barevný film), plus mínus tři laky, které jdou barevně alespoň trošku dohromady, izolepu, párátko, mističku, kterou můžeš zničit a teplou vodu.
Nejprve si nehty přetři bílým lakem. Nemusíš ho nechat zasychat úplně, stačí počkat dvě, tři minutky. Poté oblep kůžičku okolo nehtů izolepou, co nejtěsněji, pokud možno. Ušetříš si spoustu práce z odlakováváním laku z prstů.
Připrav si snesitelně teplou vodu do misky a nakapej do ní lak. Vždy do prostředka "loužičky" laku kápni jinou barvu a takto pokračuj. Až budeš spokojená, vezmi párátko a vytvoř si libovolný vzor. Velmi pěkně vypadají srdíčka (a nic jiného se mi zatím ani nepovedlo), ale můžeš barvy i jen zamíchat podle své fantazie.
Máš hotovou přípravnou fázi? Výborně! Můžeme začít. Prostě a jednoduše vlož prst do barvy a zhruba deset sekund ho ve vodě drž. Poté přebytečný lak z vody odstraň párátkem, odlep izolepu a chvilku počkej, než lak plně zaschne
Pokud máš čas, pracuj na každém drápku zvlášť. Ale můžeš vzít najednou i ukazováček, prostředníček a prsteníček. Malý typ pro lenochy ;).
Jediný problém je, že některé méně kvalitní laky se ve vodě nerozpíjí, ale padají v kapkách ke dnu… S tím bohužel nejde dělat nic jiného, než použít jiné =).
A na závěr bych měla prosbičku. Tutorial znám pouze pod anglickým názvem "water marble". Pokud ale někdo víte, jak se designu říká česky, prosím do komentářů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama