Masochista

26. dubna 2012 v 18:18 |  My life
Jsem masochistická a dobře to vím. Mám tendence vystavovat si fotky lidí, které jsem milovala, mám tendenci koukat na filmy, které mě pokaždé spolehlivě rozbrečí, mám tendenci označovat Toma Feltona za svého budoucího manžela… A mám taky ohromnou tendenci dávat si na vyzvánění písničky, které mě spojují s osobami, na které bolí už jen samotné pomyšlení.

Moje maminka si zrovna asi musí myslet, že mám epileptickej záchvat nebo při nejmenším trůním na záchodě a stoprocentně přijede domů a nebude se mnou komunikovat. A já se nebudu obtěžovat jí vysvětlovat, jak sem jen tupě ležela na posteli se zavřenejma očima, poslouchala svůj ringtone a vzpomínala…
Na to jak sme se kousali do krku… Jak sem nesnášela ty tvoje pubertální výrazy, když sme se na sebe po polibku dívali a nechtěli jsme ještě mluvit… Jak si mě z uraženosti léčil štípnutím do kolene… Jak sem proboha musela dávat pozor, abych neušpinila auto… Jak si mě dovedl vytočit jediným jménem… A jak sem jiným jménem točila já tebe…. Jak sme se rozcházeli v hudebním vkusu… A v představě budoucí rodiny… Jak nás nesměl nikdo vidět… Né teď… Né teď když je to tak čerstvý… Časem, časem, Hátuško, přísahám… HAJZLE!
Protože sem byla natolik blbá a myslela sem si, že člověk, před kterým mě varuje snad celá zemědělka i s intrem a pedagogickým sborem se může změnit. Že ho snad změněj moje voči, nebo sem byla dokonce tak naivní, že sem si myslela, že ho změní moje láska? A milovala sem ho vůbec…? Ne, jasně že ne. Prostě ze mě nějakým způsobem udělal závisláka na své přítomnosti… A vyléčil mě z toho tak rychle jako poprvý… Podruhý… I napotřetí se ti to povedlo, tož gratuluju… A taky ti garantuju, že to bylo naposledy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama