Duben 2012

Ta nejlepší antikonepce

28. dubna 2012 v 20:58 My life
Žádné prášky… Žádný kondom… Šestiletá dítka na starost…
Prázdniny trávím na soustředění. Na soustředění s konikem. A koně, jak je známo, přitahují malé děti. Letošní léto, bohužel a shodou okolností, mi zde na večer a polovinu dne zůstala na starost banda adolescentů ve věku od šesti do patnácti let. Nikdy sem nebyla ten typ, co by nahlížel do každého kočárku a měl neodolatelnou potřebu muchlat každé batole, co projde kolem. Každopádně ale úkolu postarat se o tyhle děcka sem se ujala s jistou grácií-to snad ještě zvládnu, ne?

Masochista

26. dubna 2012 v 18:18 My life
Jsem masochistická a dobře to vím. Mám tendence vystavovat si fotky lidí, které jsem milovala, mám tendenci koukat na filmy, které mě pokaždé spolehlivě rozbrečí, mám tendenci označovat Toma Feltona za svého budoucího manžela… A mám taky ohromnou tendenci dávat si na vyzvánění písničky, které mě spojují s osobami, na které bolí už jen samotné pomyšlení.

Water marble nails

26. dubna 2012 v 18:06 Tips
Zajímavý nail design, který si vytvoříš velmi lehce pomocí teplé vody a laků na nehty je nejen originální, ale také velmi jednoduchý.

Diagnóza

18. dubna 2012 v 17:37 Stories

Ležím v příkopu. Nemůžou hýbat pravou nohou. Cítím, jak mám záda sedřená do krve. Z roztrženého rtu mi kape krev na bílý sníh. Bolí mě hlava, asi pořádný otřes mozku. A louže zvratků vedle mě ho, pravda, jen potvrzuje. Mobil nárazem vypověděl službu. Svýma, díky bohu jen sedřenýma, rukama si stavím miniaturní sněhuláčky. Jeden, druhý, třetí. A celou dobu ho mám v hlavě. Svého magorného koníka, který mě tady na tom ledu tak nádherně odložil. Doběhl v pořádku? Ne, nemohl. Kdyby doběhl v pořádku, už mě dávno někdo hledá! Neodřel se někde? Nemá bebíčko na prdelce? Ach jo… Být koňák je prostě diagnóza.